P O Z O R letní kempy v Polsku možnost již pouze 3 turnus, od 26.7.2015 - Individuální fotbalová škola Milana Zaplatílka

Individuální fotbalová škola Milana Zaplatílka

OVERVIEW

The website fotbalova-skola.cz currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have traversed seven pages inside the domain fotbalova-skola.cz and found twenty-four websites referring to fotbalova-skola.cz.

FOTBALOVA-SKOLA.CZ TRAFFIC

The website fotbalova-skola.cz has seen fluctuating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for fotbalova-skola.cz

Traffic ranking (by month) for fotbalova-skola.cz

Traffic ranking by day of the week for fotbalova-skola.cz

WHAT DOES FOTBALOVA-SKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fotbalova-skola.cz Mobile Screenshot of fotbalova-skola.cz Tablet Screenshot of fotbalova-skola.cz

FOTBALOVA-SKOLA.CZ SERVER

I observed that the main root page on fotbalova-skola.cz took zero milliseconds to come up. Our parsers could not find a SSL certificate, so therefore we consider fotbalova-skola.cz not secure.
0 sec
81.2.240.171

SITE TITLE

Individuální fotbalová škola Milana Zaplatílka

PARSED CONTENT

The website fotbalova-skola.cz states the following, "S obrovským zármutkem ve svém srdci Vám sděluji úmrtí mého velkého kamaráda, dlouholetého a nejlepšího našeho trenéra v Polsku, Tomasze Nowickiego." I viewed that the webpage stated " Zemřel náhle po týdenní nemoci dne 4." They also said "2015 v 15hod, ve věku 38 let. Nechť zůstane navždy v našich fotbalových srdcích. Zápas s Bayernem - Indoor SUPERCUP 2015; Roth, Německo, únor 2015. Ke stažení - MPEG, 400 MB. Chceš dokázat, že na to máš? Chceš hrát kvalitní fotbal? MZISS s Lukaszem Fabianskim,." The meta header had individuální fotbalová škola as the first search term. This keyword is followed by fotbalová škola, fotbal, and individuální trenér which isn't as important as individuální fotbalová škola. The other words they used was osobní trenér. osobní kouč is included but could not be understood by web crawlers.

ANALYZE SUBSEQUENT DOMAINS

Kobeřická fotbalová liga fotbalovaliga.koberice.cz

Schůze před startem nové sezóny.

VŠE PRO FOTBAL NA JEDNOM MÍSTĚ!

Jsem zákazníkem již delší dobu. Web, služby, kvalita a sortiment zboží se pořád zlepšují a proto budu jistě dál rád rozšiřovat svou sbírku metodické literatury. PODPORUJEME MEZINÁRODNÍ TURNAJ U17! 6 723,00 Kč.

fotbalový blog

Liga mistrů kterou hraji na počítači.

Fotbalové-branky.cz, bezpečné fotbalové branky od renomovaných zahraničních výrobců

Specializovaný obchod a dovozce fotbalových branek. Malá kopaná - Futsal 3x2m. Sítě pro branky 3x2 m. Sítě pro branky 5x2 m. Sítě pro branky 7,32 x 2,44 m. Skládací fotbalová branka SAM 180x120cm.

Fotbalové dresy cz - dresy na fotbal Legea

Vítáme Vás na našem novém internetovém obchodě www. cz! Nabízíme Vám fotbalové zboží za velmi atraktivní ceny, ale i další fotbalový sortiment. Naším hlavním produktem jsou fotbalové dresy. Ale stejně dobře u nás nakoupíte i fotbalové míče. Většinu našeho sortimentu máme skladem v České republice, ale na objednávku jsme schopni zboží dovézt od výrobce i zItálie cca do 14 dní. Kvalita fotbalových dresů za atraktivní ceny. Dresy pro rozhodčí LEGEA - ARBITRO.